Опис Кмин мелений
Що таке кмин?
Насіння кмину збирають вручну з однорічної рослини, вони маленькі, у формі човна і нагадують насіння зіри або кумина. Найбільш розповсюджений різновид кмину коричнево-жовтого кольору, хоча іноді можна знайти чорний, зелений і білий кмин. Кмин мелений популярний в індійських рецептах (також званих Джиро), мелений кмин популярний в стравах мексиканських і близькосхідних. Кмин часто зустрічається в сумішах спецій, таких як гарам масала, порошок каррі, ачіотние суміші, Самородов, бербер і бахарат.
В рецептах ви можете знайти насіння кмину і мелений кмин, наприклад, цілісний кмин представлений в індійських стравах, де цілі насіння додають в гаряче масло на початку приготування страви, щоб надати аромат маслу і отже, решті інгредієнтів. Більше смаку виходить, коли насіння злегка підсмажені, що легко зробити за допомогою сухої сковороди на середньому вогні.
Мелений кмин отримують шляхом подрібнення сухого смаженого насіння кмину. Кмин в молотом вигляді додають у страви в будь-який час, оскільки його аромат не вимагає високої температури або часу, щоб бути расскритим, як у випадку з насінням.
Походження
Мелений кмин - стародавня пряність, вирощена в Єгипті і на Близькому Сході. Він був знайдений в ході розкопок 4000-річної давності в Сирії і в стародавньому Єгипті, де він використовувався як пряність і як елемент для збереження мумій. Він згадується в Біблії як в Старому, так і в Новому Завіті.
З давніх часів кмин мелений широко використовувався в Індії, а також греками і римлянами. Він пробився в мексиканську і американську кухню після європейської колонізації, привезеної іспанцями і португальцями.
Кмин на смак
Кмин має теплий, землистий смак і аромат з невеликою кількістю солодкості і гіркоти. Цілі насіння повинні бути підсмажені, щоб досягти оптимального смаку.
Кмин мелений застосування на кухні
Кмин мелений слід додавати в страви на ранній стадії, щоб спеція встигла розкрити свій аромат, додавши їх в гарячий бульйон або масло дозволить аромату і смаку розсіятися в страві.
Більш інтенсивний смак можна отримати, злегка обсмажити насіння кмину, а потім розмолоти насіння в млинку для спецій. Після подрібнення кмин поступово втрачає свій смак і повинен регулярно оновлюватися.
Рецепти з кмину
Кмин використовується як в м'ясних і овочевих блюдах, так і в супах і соусах. Популярний індійський рецепт - рис Джиро, що представляє собою комбінацію насіння рису і кмину. Кмин також приправа в близькосхідній фалафель.
Корисні властивості кмину меленого
Мелена кмин в індійській кухні часто жують для поліпшення травних процесів. Кмин містить рослинні сполуки з високим вмістом заліза, які є антиоксидантами. Дослідження показали, що кмин може знизити рівень холестерину і сприяти зниженню ваги.
Де купити кмин мелений?
Купити кмин мелений в Україні в звичайних продуктових магазинах може виявитися складним завданням, він не настільки популярний. Однак завжди можна кмин купити в нашому інтернет-магазині. Ми доставимо замовлення в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів чи будь-яке інше місто України. Приправа кмин мелений упакована в пакети з зіп замком (Дой-пак).
Місце зберігання
Якщо ви не використовуєте кмин регулярно, то для збереження властивостей зберігайте його в морозильній камері протягом тривалого періоду часу. У коморі цілісний кмин може зберігатися до одного року.
Основні характеристики Кмин мелений
Відгуки про Кмин мелений
Відгуків про цей товар ще не було.