Опис Приправа для риби
Риба – це один з перших видів видобутку людини. Її ж, однією з перших, людина навчилася готувати на вогні. На думку вчених, її попередньо не чистили і запікали з лускою. Лише за часів Стародавньої Греції спосіб приготування риби став схожим на той, яким ми користуємося сьогодні. Стародавні римляни перейняли культуру приготування, удосконаливши і доповнивши грецькі рецепти.
За часів Середньовіччя шанувалось м'ясо. Церква тоді грала провидну роль в суспільстві. Під час постів їсти м'ясо заборонялося, в той час як риба була допустимим продуктом. Її стали запікати, смажити, солити. Для короля замовляли все більш різноманітні сорти риби у купців: сьомгу, осетрину, вугра. Риба була широко поширена і у селян, адже худобу міг собі дозволити не кожен, а ось риболовля була загальнодоступним способом прожитку. Вони задовольнялися більш скромними видами, хоча технології приготування були тими ж.
За часів царської Росії, культуру вживання риби привезли французькі кухарі, які готували для імператора. В період революції рибна кухня стала набагато простіше, хоча на радянських святкових столах все ж збереглися ікра і лососеві.
На сьогоднішній день в світових кухнях риба і морепродукти широко поширені, особливо в країнах, що мають вихід до морів і океанів. Лідером по споживанню риби в світі стала Японія. Тут, на душу населення, доводиться по 60 кг риби на рік. Страви японської кухні добре відомі у всьому світі. В Індонезії, наприклад, частіше їдять морепродукти. У скандинавських країнах, зокрема в Норвегії, національним символом вважається лосось. Багата рибними стравами і середземноморська кухня.
Склад приправи для риби
- перець чилі;
- перець чорний мелений;
- лемонграсс;
- розмарин;
- куркума;
- паприка;
- коріандр;
- цибуля;
- майоран;
- орегано;
- білий кунжут;
- сванська сіль;
- лимонна цедра;
- імбир.
Приправа для риби: застосування в кулінарії
Приправу можна застосовувати для річкової і морської риби, а також для морепродуктів. Перед приготуванням, рекомендуємо попередньо замаринувати рибу в суміші спецій, додати сік лимона і залишити на кілька годин.
Корисні властивості приправи для риби
Риба – це продукт багата білком. Білок допомагає у виробленні гормонів, бере участь в засвоєнні вітамінів, забезпечує нормальну роботу імунної системи. Сама по собі риба дуже корисна, але ще корисніше її роблять спеції. Всі вони позитивно впливають на функціонування шлунково-кишкового тракту. Лемонграс володіє антибактеріальними і антиоксидантними властивостями, діє як антидепресант. Ефірні масла розмарину надають антибактеріальну, протигрибкову і антисептичну дію, використовується для профілактики застуд, знижує рівень цукру в Майоран лікує респіраторні захворювання, камені в нирках, отруєння. Він багатий вітамінами і корисними мінералами. Орегано зменшує м'язові болі, багатий на вітаміни і антиоксиданти, а також регулює рівень холестерину в крові. Куркума - це воістину одна з найбільш корисних спецій, що користується особливою повагою в Індії. Вона покращує засвоєння продуктів, знижує рівень холестерину, допомагає при хворобах горла, захищає печінку. Імбир - одне з найбільш корисних і шанованих рослин на Сході. Він полегшує нудоту, підвищує апетит, корисний при грипі та застуді, поліпшує кровообіг, покращує концентрацію.
Як зберігати приправу для риби
Зберігати спеції потрібно в запечатаних упаковках, захищаючи від світла і вологи, в недоступному для дітей місці.
Ціна на приправу для риби, зазначена на сайті, актуальна. Щоб купити спеції з доставкою в будь-яке місто України, залиште замовлення на сайті або замовте в телефонному режимі за вказаним номером.
Основні характеристики Приправа для риби
Відгуки про Приправа для риби
Відгуків про цей товар ще не було.