Опис Коріандр мелений (порошок)
Прекрасний запашний, а також цінний для здоров'я. Познайомтеся з перевагами і властивостями меленого коріандру. Дізнайтеся, як краще всього використати його на кухні. Багатий ароматами мелений коріандр розкриває якості окремих інгредієнтів блюда і надає їм гострого пряного смаку. Завдяки ефірним оліям, має протизапальні властивості, стимулює апетит і прискорює процес травлення. Окрім ефірних олій (точний склад варіює від виду до виду і місця походження рослин), коріандр містить флавоноїди, з'єднання кумарину, фитостеролы, вуглеводи і білкові з'єднання.
Коріандр де росте і з чого роблять?
Коріандр - однорічна рослина сімейства зонтичних. Листя коріандру (відомі як кинза) також їстівне, вони трохи нагадують петрушку. Проте смак листя, відрізняється від насіння. Насіння має солодкуватий смак з виразною цитрусовою ноткою і використовується як прянощі.
Батьківщина рослини - Середземномор'я. У древні часи коріандр тут використовувався як доповнення до хліба і деяких блюд. По Європі спецію розповсюдили римляни і греки. У Польщі коріандр був відомий вже за часів Пястов, хоча із-за кліматичних умов (і, отже, важкого вирощування) не придбав особливої популярності. Набагато швидше він поширювався в Латинській Америці, куди коріандр привезли конкістадори. Сьогодні ця спеція належить до групи найвідоміших і популярніших у світі.
Коріандр мелений застосування в кулінарії (блюдах)
Коріандр мелений широко використовується в кулінарії і залишається невід'ємним компонентом азіатських і близькосхідних блюд. Мелений коріандр - це поширений інгредієнт індійських і арабських сумішей приправ, таких як каррі, гарам масала, баккара і харисса. Вони використовуються для приготування пригощань з моркви, капусти, гарбуза, ріпи і бобових. Підходить для маринованої риби і м'яса, включаючи птаха і дичину. Все частіше, в середземноморській кухні його додають в консервовані огірки, гриби і овочеві соління. Добре поєднується зі свіжими овочами, подається з додаванням бальзамічного оцту. Крім того, прянощі можуть бути компонентом солодкої випічки і десертів (особливо пряників і пряного печива). У поєднанні з анісом, фенхелем і кмином, його використовують як спецію для хліба. Іноді також додають в алкогольні напої для надання особливого аромату.
Коріандр мелений корисні властивості
Плоди коріандру рекомендують використати для поліпшення апетиту, при розладах печінки і жовчі, утрудненнях секреції шлункового соку і підшлункової залози, а також болів в животі, викликаних здуттям. Корисний при захворюваннях серця і розладах травлення. Дієта з використанням коріандру також рекомендується для реконвалесцентов, оскільки вона прискорює відновлення і одужання після тривалих хвороб. Настої, приготовані на молоці замість води, ефективні при кашлі, нежиті і застуді. Ефірні олії і спиртові екстракти з додаванням насіння коріандру втирають в шкіру, знімають ревматичні симптоми, зменшують біль і набряклість. Також коріандр чинить розслабляючу дію і знімає нервову напругу.
Протипоказання
Через відсутність відповідних тестів в цьому напрямі вагітним жінкам і годуючим матерям не рекомендується.
Як зберігати коріандр мелений?
Зберігати в недоступному для дітей місці в запечатаних упаковках, захищати від світла і вологи.
Ціна на коріандр мелений на сайті актуальна. Ви можете купити мелений коріандр з доставкою у будь-яке місто України, для цього, залиште замовлення на сайті або подзвоніть нам, для замовлення в телефонному режимі.