Опис Імбир мелений (сухий)
Врятуватися від холодів допоможе одна з самих зігріваючих спецій у світі – імбир. Цілющі, косметичні і кулінарні властивості цього кореня цінуються не лише в Азії. Східна кухня і медицина останнім часом стали надзвичайно популярними в Європі. Сьогодні, на прилавках магазинів можна знайти всілякі добавки, випічку, а також пиво і парфюмерію з додаванням цієї спеції. Список захворювань, які можуть бути пом'якшені імбирем, здається нескінченним. Ця рослина вилікує не лише від застуди, але і заспокоїть нерви, зніме біль в суглобах і мігрень.
Мелений імбир застосування в кулінарії (стравах)
Способів застосування імбиру в кулінарії маса. Слід пам'ятати, що властивості меленого імбиру кардинально відрізняються від свіжого. Корінь має набагато сильнішу протизапальну і антисептичну дію. Його використовують для приготування лікарських настоїв, чаїв, освіжаючих напоїв, підсолоджених медом.
Мелений імбир один з основних елементів східної кухні. Його пряний смак дуже добре поєднується з корицею, гвоздикою, куркумою, орегано, чебрецем і шавлією. Сьогодні, мелений імбир користується великою популярністю і в Україні. Його додають у блюда, випічку, напої і лікери.
Як використати мелений імбир?
У багатьох країнах імбир – важливий компонент регіональних страв і напоїв. У Англії, наприклад, дуже популярне імбирне пиво, яке стало особливо відомим завдяки Дж. К. Роулінг, що згадала його у своїх романах про пригоди Гаррі Поттера.
Мелений імбир краще всього підходить для солодких страв. Його додають в тістечка і печиво, яким, до речі, особливо славляться шведи. Українці їм теж не поступаються і із задоволенням готують імбирні пряники на новорічні свята. Мелений імбир дозволяє отримати унікальний смак і аромат. Його також можна додавати у фруктові салати, а ще він ідеально підходить до запечених яблук.
Мелений імбир добре підходить в якості доповнення до рису. Додавши мелений імбир в каву або чай ви отримаєте приголомшливий смак та неймовірний запах напою. Крім того, чай з додаванням імбиру і лимона допоможе в період підвищеної захворюваності, зміцнить імунітет і допоможе зберегти бадьорий стан.
Цікаво, що імбир надзвичайно популярний в парфюмерії. Його стимулюючий, терпкий і свіжий аромат ідеально поєднується з жасмином, лавандою, трояндою, бергамотом і неролі.
Історія імбиру
Походження імбиру оповите таємницею. Ймовірно, рослина походить з Південної Азії, а точніше зі східних Гімалаїв. У древні часи імбир називався панацеєю, що означає "ліки від усіх хвороб".
Арабський лікар Авіценна, виклав цілющі властивості імбиру в Каноні медицини. Зацікавившись роботою ученого, Марко Поло в шістнадцятому столітті поїхав в Азію, щоб вивчити процес вирощування імбиру, а потім він сприяв тому, щоб ця спеція потрапила на європейський ринок.
Під час правління Генріха VIII, англійці користувалися імбирною сумішшю, щоб захистити себе від чуми. Науковий опис цієї рослини, на рубежі вісімнадцятого і дев'ятнадцятого віків, здійснив ботанік Уільямом Роско, присвоївши йому латинську назву Zingiber officinale. Віками імбир використовувався як ліки і прянощі. Тільки в кінці двадцятого століття його цінність стала дещо зменшуватися. На щастя, цілющі властивості кореневища знову стали активно обговорювати.
Імбир користь і властивості
Перші лікувальні властивості імбиру виявили жителі древньої Індії, Китаю і Аравії. У шостому столітті до нашої ери один з видатних індійських лікарів писав про дивовижні сили рослини, описуючи його як sringavera, що означає "у формі кута". У свою чергу, найстаріший китайський гербарийон прийняв імбир за ліки, які можуть полегшити навіть серйозні захворювання.
Лікувальні властивості імбиру
Імбир впливає на організм людини у багатьох аспектах. Він використовується при багатьох захворюваннях і є неоцінимою допомогою при незначних недугах.
- Імбир заспокоює нудоту
- Полегшує засвоєння їжі
- Працює як жовчогінне і діастола
- Допомагає при здутті живота і підтримує апетит
- Корисний при застуді і грипі
- Допомагає людям з хворими суглобами
- Позбавляє від неприємного запаху з рота
- Посилює концентрацію
- Регулярне вживання цієї спеції покращує кровообіг
Імбир – природна підтримка травної системи
Цілий і мелений імбир чудово захищає нашу травну систему від недуг. Щоденне вживання невеликої порції меленого імбиру чинить розслабляючу дію на м'язи шлунково-кишкового тракту і покращує роботу шлунку, заспокоює розлад шлунку і симптоми синдрому подразненого кишечника. Більше того, речовини, що містяться в кореневищі, запобігають виразці шлунку.
Протипоказання
Через відсутність відповідних тестів в цьому напрямі вагітним жінкам і годуючим матерям не рекомендується.
Як зберігати мелений імбир?
Зберігати в недоступному для дітей місці в запечатаних упаковках, захищати від світла і вологи.
Ціна на мелений імбир на сайті актуальна. Ви можете купити мелений імбир з доставкою у будь-яке місто України, для цього, залиште замовлення на сайті або подзвоніть нам, для замовлення в телефонному режимі.